DISKRÉTNÍ LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

cz

DENNÍ LEVNÉ UBYTOVÁNÍ České Budějovice - informace

Chtěli bychom Vám nabídnout levné denní ubytování v Českých Budějovicích, k odpočinku, odreagování či relaxaci, nebo jako skvělé diskrétní místo k občasným romantickým schůzkám pro mladé i starší zamilované páry a milenecké dvojice.

 

Pokoje mileneckého ubytování České Budějovice jsou nekuřácké a pro případné kuřáky jsou k dispozici zastřešené kuřácké koutky v exterieru objektu.

Intimní denní levné ubytování České Budějovice, pro odpočinek, zamilované a milence.

Pokud hledáte v Českých Budějovicích levné milenecké ubytování během dopoledních či odpledních hodin, v příjemném intimním prostředí s možností diskrétního parkování, máme pro Vás skvělou nabídku.

 

Levné ubytování pro milence najdete v klidné části Českých Budějovic, jen několik málo minut jízdy od centra města.

 

Parkovat lze skrytě a diskrétně na uzavíratelném parkovišti. Pro klienty denního ubytování České Budějovice je použití parkoviště ZDARMA.


Levné ubytování pro zamilované a milence České Budějovice důsledně dbá na pečlivý úklid pokojů a čistotu celého objektu.

České Budějovice diskrétní levné milenecké ubytování s kvalitně vybavenými pokoji.

Denní levné ubytování České Budějovice má všechny pokoje pro milence vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, minibarem, LCD televizí s plochou obrazovkou, rádiem a satelitním příjmem.


Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je dostupné v celém objektu levné ubytování pro zamilované v Českých Budějovicích.


  • Check in (začátek) denního ubytování je nejdříve od 9.00 hodin.
  •  Check out (konec) denního ubytování je nejdéle do 15.00 hodin.

 

Levné milenecké ubytování je ve dvoulůžkovém pokoji určeno maximálně pro jeden pár (2 osoby, které si pobyt pro milence předem objednaly a zaplatily). Přítomnost dalších osob není na pokoji povolena.
Levné ubytování České Budějovice

milenecké ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Levné ubytování České Budějovice PENZION