LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

cz

Levné ubytování České Budějovice, denní pobyt pro zamilované

Denní levné ubytování České Budějovice, pro odpočinek, relaxaci, zamilované a milence.

Potřebujete si během dne jenom příjemně odpočinout a odreagovat se od starostí běžných dnů?


Nebo protože jiné hotely a penziony ještě v časných dopoledních hodinách hosty nepřijímají, řešíte problém kde najít během dopoledne levné denní a diskrétní ubytování ve městě České Budějovice, kam by bylo možné pozvat svou milou, svého milého?

Nabízíme Vám Denní levné ubytování v klidné části města České Budějovice, jako ideální místo pro setkávání a relaxaci, kam se s důvěrou můžete vracet.

Levné denní milenecké ubytování za pouhých 720 Kč až na 6 hodin pobytu.

Levné ubytování lze využít v dopoledních i odpoledních hodinách v době od 9 do 15 hodin, jako příjemné diskrétní ubytování pro zamilované páry a milence v Českých Budějovicích, stačí předem zavolat na recepci, telefon č. 721 589 838, požádat o DENNÍ POBYT a určit si datum a přibližný čas Vaší návštěvy.


Intimní a diskrétní ubytování pro zamilované a milence České Budějovice je cenově zajímavé, za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby, v době od 9 do 15 hodin, zaplatíte cenu jako za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu, po dobu až 6 hodin).

Denní levné ubytování České Budějovice, výhody a priority:

Diskrétní milenecké ubytování České Budějovice je dostupné již v časné dopolední době, kdy jsou ostatní hotely a penziony ještě pro nové hosty uzavřeny. Výborně dostupná a přesto velmi diskrétní lokalita v Českých Budějovicích.

Možnost ZDARMA A DISKRÉTNĚ parkovat na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu Levné ubytování pro zamilované a milence České Budějovice.

Perfektně uklizený a naprosto čistý pokoj je určen pouze Vám. Jinými zájemci o denní ubytování není pokoj již toho dne obsazován, je k dispozici pouze pro Vás.

Pro milenecké ubytování České Budějovice je perkektní čistota a hygiena hlavní prioritou.

 

  • Check in (začátek) denního ubytování je nejdříve od 9.00 hodin.
  • Check out (konec) denního ubytování je nejdéle do 15.00 hodin.

 

Levné milenecké ubytování je ve dvoulůžkovém pokoji určeno maximálně pro jeden pár (2 osoby, které si pobyt pro milence předem objednaly a zaplatily). Přítomnost dalších osob není na pokoji povolena.Další podrobné informace o mileneckém ubytování v Českých Budějovicích získáte na webu:


http://www.azylpromilencecb.czLevné ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Levné ubytování České Budějovice PENZION