LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

cz

Levné ubytování České Budějovice, víkendový pobyt

Romantické víkendové ubytování České Budějovice se slevou 600 – 900 Kč.

Levné víkendové ubytování České Budějovice nabízí mimosezónní víkendový pobyt s výraznou slevou 600 – 900 Kč, včetně snídaně, pro 2 osoby, ve dvoulůžkovém pokoji, po minimální dobu 2 nocí a maximální dobu 3 nocí.

Nabídka platí od začátku ledna 2018 do konce března 2018 a další slevová akce začne od začátku listopadu 2018 do konce prosince 2018.

Sleva na diskrétní víkendový pobyt včetně snídaně v Českých Budějovicích.

Při poskytnutí SLEVY 600 Kč, za 2 dny víkendového ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte za dvoudenní pobyt se snídaní 1980 Kč.


Při poskytnutí SLEVY 900 Kč, za 3 dny ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte za třídenní víkendový pobyt se snídaní pouhých 2970 Kč.

Akční nabídka – sleva 600 – 900 Kč na víkendové ubytování v Českých Budějovicích.

Využijte této velice výhodné a atraktivní nabídky s výraznou slevou a prožijte v penzionu Levné ubytování České Budějovice příjemné romantické a zcela diskrétní víkendové ubytování.


Víkendové ubytování s nabízenou super slevou se nevztahuje na objednávky ubytování uskutečněné prostřednictvím ubytovacích portálů a bude poskytnuta pouze při použití jakéhokoli přímého kontaktu na recepci Levné ubytování penzion České Budějovice, nebo na základě objednávky zaslané OF-LINE prostřednictvím rezervačního formuláře na webových stránkách penzionu.


Levné ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Levné ubytování České Budějovice PENZION